EC FANLAR

EC Fanlar, enerji tasarrufu çözümleri ve kontrollü havalandırma sistemleri gerektiren çeşitli tesislerde egzoz havalandırma ve klima sistemleri için kullanılırlar. EC motorları, enerji talebini 1,5 - 3 kat azaltarak, düşük ses seviyeleri ile birlikte yüksek performans sağlarlar. 

HAVALANDIRMA VE EGZOZ SİSTEMLERİ

Havalandırma sistemleri, belirli bir hızda ve belirli miktarda havanın taşınarak, istenmeyen kirleticilerin ortadan kaldırılması için tasarlanır. Sağlam bir havalandırma sistemi, bulunduğu ortamda temiz ve sağlıklı bir hava akışını sağlar. Mekanik havalandırma sistemleri doğal havalandırmanın yeterli gelmediği işyeri, fabrika, AVM, plaza, cami, ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılan sistemlerdir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Memnuniyetiniz bizim için önemli! Öneri, şikayet ve yerinde teknik servis talepleriniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Formunu doldurarak iletmenizi rica ederiz. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

B2B Bayi Portalı

YBVN E-Ticaret platformuna dahil olarak siparişlerinizi daha hızlı verebilir, iş ortaklarımıza sunduğumuz ödeme, nakliye ve diğer avantajlardan faydalanabilirsiniz.

ONLİNE ÖDEME

BVN E-Ticaret platformuna dahil olarak siparişlerinizi daha hızlı verebilir, iş ortaklarımıza sunduğumuz ödeme, nakliye ve diğer avantajlardan faydalanabilirsiniz.

DANIŞMANLIK & PROJELENDİRME

Faaliyet alanlarımızdaki işler ile ilgili, konusunda uzman personelimiz ile danışmanlık  ve projelendirme hizmeti sunmaktayız.
Önceliğimiz, kalite bilincini taşıyan, güler yüzlü yönetim anlayışı ile etkin, verimli ve güvenilir hizmet sunmak, doğru ve sorunsuz çözümler üretmektir.
 

TEKNİK DESTEK, SERVİS, MONTAJ & BAKIM HİZMETLERİ

Teknik Servis Departmanımız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmetini vermeyi amaçlamaktadır.
Hepsi konularında tecrübeli, eğitimli uzmanlarımız, orijinal ZG Havalandırma yedek parçalarını kullanarak cihaz onarımlarını gerçekleştirmektedirler. 

 

Bize Ulaşın

(90) 232 328 12 03