Sığınak Fanları

BSH 40-25
  • BSH 40-25

 

AÇIKLAMA 

Fan Bileşenleri ve Malzeme Özellikleri 
Gövde galvaniz sacdan üretilmektedir. BSH modelinin bazı fanları korozyona karşı dirençli yüksek kaliteli galvaniz çelikten üretilirken bazı modeller ise performans ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile alüminyum malzemeden üretilmektedir. Bütün modeller kapalı yapıya sahip dıştan rotorlu motora sahiptir. Cihaz max.40ºC sıcaklığında hava taşıma özelliğine sahiptir.
Fan Yapısı  
Dikdörtgen kanal arasında çalışmaya uygun tasarlanmıştır. Fan kanatları geriye eğimli ve düzenli akış sağlayacak aerodinamik yapıdadır. Fanlar geriye eğimli ve seyrek sıralanmış kanatçıkların geçme tekniği ile birleştirilmesinden oluşur.
Avantajları 
Baypas hava damperlerinin tam olarak sızdırmazlığı sağlamadığı tespit edilmiştir. Bunun yerine kayar sistemli bypass panelinin yapılan testlerde daha verimli olduğu görülmüş ve cihazlarımızda kullanılmıştır. İstenilen pozisyonda çalıştırılabilir. 
Hız Kontrolü 
Opsiyonel kontrol cihazları ile sağlanabilir. 
1~ Fazlı ürünlerde lineer voltaj regülatörü ile hız kontrolü yapılabilir.(bkz. BSC aksesuarı )
3~ Fazlı ürünlerde frekans invertör ile hız kontrolü yapılabilir.(bkz. BSC-F aksesuarı )
Kullanım Alanları
Sığınakların ihtiyacı olan taze havanın temininde kullanılır. Normal zaman ve savaş zamanı olmak üzere iki farklı konumda kullanılabilirler. Normal zamanda hava sadece G4filtreden geçirilerek iç mekâna gönderilir. Savaş zamanında ise taze havayı; olası kimyasal (nükleer) gazlardan büyük oranda arındırabilen aktif karbon filtre ve nükleer hepa filtreden geçirerek iç mekâna gönderir. 

 

Bize Ulaşın

(90) 232 328 12 03